Mask

EXPORT PROGRAMI

İhracat işlemleriniz #artıkdahakolay

Firmanızın gerçekleştirdiği ihracatlarda sipariş alımı, üretim ve ürün gönderimi sürecinde hem müşteriniz hem de firmanız için zaman kazandıran hazır çözümleri kullanarak tüm süreci kontrol altına alın. Ürünlerinizin siparişini hızlı ve evrensel bir şekilde alabilirken, proforma ve invoice belgelerini alabileceğiniz bir sistem ile işlerinizin akışını kolaylaştırın.
World World World
Slider
Mask

Export Programı'nda sizin için sunduğumuz gelişmiş hizmetler

Center Image Center Image Center Image Center Image

WEB VE MOBİLDE ÇOKLU PLATFORM DESTEĞİ

Tüm cihazlarla kurulumsuz bağlantı

İhracat modülünde kullandığınız cihaz, işletim sistemi, konum farketmeksizin internete bağlanılan her yerden ve her cihazdan anlık olarak bağlantı kurabilirsiniz. Kurulum gerektirmeyen sistem ile indirme veya kurulum gibi zaman kayıplarını ortadan kaldırarak giriş yapılan lokasyona göre otomatik dil seçeneği sayesinde gerek yurt içi gerekse yurt dışı satış süreçlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL ÖZELLİKLER

Export programımızda yer alan teknik detaylar

Icon

Ürün Yönetimi

Ürün yönetimi alanında sizlere ürünlerinizi kolayca tanımlayabilme, var olan ürünlerinizi güncelleyebilme, ürünleriniz ile müşteri ürün bilgilerini entegre ederek müşterilerinizin siparişlerini kolayca oluşturabilme imkanı sunuyoruz.
Icon

Firma Yönetim

Firma yönetimi alanında müşterilerinizi kolayca tanımlayabilme, var olan müşterilerinizin bilgilerini güncelleyebilme, ürünleriniz ile müşterilerinize ait ürün bilgilerini eşleştirebilme imkanı sunuyoruz. Eşleştirilmiş ürün bilgileri ile müşterilerinizden gelen fiyat teklifi talebini hızlıca hazırlayabilmenizi sağlıyoruz.
Icon

Fiyat Teklifi Yönetimi

Firmaya özel iskonto işlemlerini gerçekleştirdikten sonra, ister ürün numarası ile ürün seçerek ister excel dosyası yükleyerek fiyat teklifi oluşturabilirsiniz.
Icon

Etiket Yönetimi

Müşterinizin üreteceğiniz ürünlerde kendi marka kimliğinin yer almasını talep etmesi durumunda müşteriniz için etiket tasarımını oluşturabilir ve iki taraflı zaman kazanımı sağlayabilirsiniz.
Icon

Çeki Listeleri

Müşterinize ileteceğiniz ürünlerin üretimi sonrasında paketleme için koli ve ürün bilgisi girebileceğiniz çeki listeleri ile ürün gönderim takibi sağlayabilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizin gönderiminide yaşanabilecek karışıklıkların veya problemlerin önüne geçerek zaman kaybını ortadan kaldırır ve müşteri memnuniyetinizi sürdürmüş olursunuz.
Icon

Sipariş Yönetimi

Ürünün üretiminden fiyat teklif talebine, ürünün etiketlenmesinden ürün gönderimine kadar olan tüm sürecin müşteri ve markanız tarafından tek bir sistem üzerinde gelişmiş altyapı aracılığıyla hazırlanmasını sağlıyoruz.

ERP ENTEGRASYONLARI

Eş zamanlı
muhasebe takibi

B2B sisteminde ürünlerinizin satın alım ve ürün sipariş hazırlığını sağlarken bayi veya müşteriniz için oluşturulan cari bilgilere erişim gerçekleştirilerek fatura ve sipariş yönetim sürecini de aktif olarak B2B muhasebe entegrasyonunuz ile yönetebilirsiniz.

İLETİŞİM

Size özel hizmetler için
bizimle iletişime geçmeyi unutmayın