Mask

B2B / B4B

Otomotiv Yedek Parça Sektörüne Özel Geliştirildi

Ürünlerinizin yurt dışı ve yurt içi satışını gerçekleştirirken müşterilerinize özel seçimler sağlama, bayi ekleyebilme, iskonto oluşturma, hızlı sipariş alma ve diğer birçok özellik ile firmanızın B2B/B4B yazılım ihtiyacını kurulumsuz ve tüm cihazlardan ulaşılabilir şekilde edinebilirsiniz.
Mask

B2B/B4B’de sizin için sunduğumuz gelişmiş hizmetler

Center Image Center Image Center Image Center Image

WEB VE MOBİLDE ÇOKLU PLATFORM DESTEĞİ

Tüm cihazlarla kurulumsuz bağlantı

B2B sisteminizde kullandığınız işletim sistemi, cihaz veya ülke farketmeksizin internetin olduğu her noktadan ve her cihazdan anlık olarak bağlantı kurabilirsiniz. Kurulum gerektirmeyen altyapı ile indirme veya kurma gibi sorunları ortadan kaldırırken girilen ülkeye göre otomatik dil seçeneği aktif olup gerek yurt içi gerekse yurt dışı satış faaliyetlerinizi sorunsuz sürdürebilirsiniz.

GENEL ÖZELLİKLER

B2B’mizde yer alan teknik detaylar

Icon

Güncel Teknolojiler

B2B sisteminizde kullanmış olduğumuz yazılım altyapısı ile cihazınızın performansını etkilemeden veya ekstra bir özellik gerektirmeden hızlı erişim sunarken kullanıcılarınızın kişisel verilerini koruyacak olan güvenlik önlemleri ile sistemi daha güvenilir hale getiriyoruz.
Icon

Kullanıcı Dostu Panel

Kullanıcılarınızın ister mobil isterse bilgisayar üzerindeki B2B erişimleri esnasında sayfalar arasında rahat bir şekilde geçiş yapabilmesini sağlayan kullanıcı odaklı tasarım ile kolay kullanım sunuyoruz.
Icon

Otomotiv Sektörüne
Özel

Otomotiv sektöründe üreteni de satın alanı da doğru bir altyapı üzerinde buluşturacak olan B2B yazılımını deneyimlerimizle birlikte hazırlıyoruz.
Icon

Farklı Para Birimleri

Müşterilerinizin sadece yurt içi değil yurt dışından da olabileceğini biliyoruz ve anlık kurlarla entegre hareket eden çoklu para birimi sistemini B2B sistemimizde sizlere sunuyoruz.
Icon

Excel ile
Kolay ve Hızlı İşlemler

Müşterilerinizin tarafınıza iletecekleri siparişleri daha hızlı oluşturabilmesi için excel ile uyumlu çalışabilen sipariş yükleme sistemi sayesinde gerek size gerekse müşterilerinize zaman kazanımı sağlıyoruz.
Icon

Hızlı Ürün Arama
ve Listeleme

B2B sistemlerinde en önemli faktörlerden birisi olan ürünler ekranını geliştirilmiş veritabanı ve sunucu sistemlerimizle en hızlı hale getirerek kullanıcıların aradıkları ürünü saniyeler içerisinde ekrana yansıtıyoruz.

HIZLI TAHSİLAT ÇÖZÜMLERİ

Zaman Kazandıran
Ödeme Yöntemleri

Müşterilerinizin talep ettikleri ürünü satın alım süreçlerinde güvenli alışveriş olanağı sunan bankalarla anlaşmalı sanal pos ödeme entegrasyonları sayesinde siparişin anlık ve seçeneklere sahip ödeme imkanları ile donatılmasını sağlıyoruz.

ERP ENTEGRASYONLARI

Eş zamanlı
muhasebe takibi

B2B sisteminiz ile muhasebe programınızın eş zamanlı çalışmasını sağlayarak müşterilerinizin siparişlerini anında muhasebe programınıza aktarıyoruz.

B2B ÖZELLİKLERİ

Daha fazla deneyim
daha fazla yenilik

Hızlı Arama Doğru Sonuçlar
Her Cihaza Uyumluluk Platform Bağımsız
Her An Ulaşılabilirlik 7/24
Çoklu Dil Desteği Global
Güvenli ve Kaliteli Satış
Tüm Para Birimleri ile Çalışabilme Güncel Kur
Excel ile Sipariş Oluşturabilme Hızlı Sipariş
ERP Entegrasyonları Logo, Netsis, Canias vb.
Sipariş Etiketlerini Oluşturabilme
Mailing Modülü Toplu Mail
Müşteri Bazlı Fiyat Listesi
Müşteri Bazlı İskonto
Ürünlerinizi Anında Paylaşabilme B2B Story
Çeşitli Ödeme Yöntemleri Sanal Pos

İLETİŞİM

Size özel hizmetler için
bizimle iletişime geçmeyi unutmayın